Živý webinár

Ovládnite nový iDoklad ako majstri

  • Zorientujete se rýchlo v novém prostredí.
  • Spýtajte sa nás na čokoľvek vás zaujíma.
  • Využite k orientácii aj novú nápovedu.

Predstavujeme nový iDoklad

Rýchlost

iDoklad sme postavili znova a na nových technológiách. Vďaka tomu je rýchlejší.

Prehľadnosť

Nové rozhranie s menu po ľavej strane je intuitívne a dobre sa zobrazí aj na malých displejoch.

Nové funkcie

Nové grafy a štatistiky, viacej príloh a možnosti filtrovania, je toho mnoho.

blank
blank

Zmena očami dizajnérov iDokladu

„iDoklad pomáha podnikateľom od roku 2011. V posledných rokoch sa ale požiadavky na modernú aplikáciu zmenili, a preto boli potrebné väčšie zásahy.

iDoklad sa v priebehu rokov rozrástol a ďalšie nové funkcie doň plánujeme pridávať. Nemohli sme ale dopustiť, aby to bolo na úkor prehľadnosti. Preto sme upravili jeho vzhľad a dali si záležať na každom detaile. Počet kliknutí potrebných na vystavenie dokladov sme znížili na minimum.

Zároveň sme chceli, aby iDoklad aj na prvý pohľad vyzeral sviežo. Preto používame nové farby a kresby. Máme aj nové logo a web. A keď už hovoríme o tých zmenách, spomenieme ešte jednu. Naša materská spoločnosť sa premenovala zo Solitey na Seyfor.“

Čo vás najviac zaujíma

Prečo pricházame s novým iDokladom?

iDoklad je najrozšírenejšou fakturačnou službou a cítime záväzok ju zdokonaľovať pre všetkých jej používateľov. Aby sme mohli tento prísľub naplniť, potrebujeme z času na čas niektoré veci v iDoklade upraviť. Teraz sme sa dostali do bodu, kedy sme nútení namiesto malých evolúcií, urobiť väčšiu revolúciu, ktorá nám ju pomôže urobiť udržateľnú aj do budúcna. Nový iDoklad sme vystavali na nových moderných technológiách, vytvorili sme komfortnejšie používateľské prostredie a vylepšili existujúce funkcie.

Čo sa pre vás s novým iDokladom mení?

Okrem nového prostredia sa pre vás nemení prakticky nič. Funkcie, aj ich zaradenie do tarifov sa prakticky nezmenili. Vaše dáta sú rovnaké v novom i starom iDoklade.

Prečo sú niektoré funkcie inak usporiadané / dostupné?

Väčšiu viditeľnosť alebo upozadenie funkcií sme navrhovali podľa toho, ako moc ich používatelia používajú alebo nie. Vychádzame v ústrety väčšine, ale myslíme aj na tých z vás, pre ktorých táto zmena znamená hľadať a zisťovať veci, na ktoré ste boli doposiaľ zvyknutí. Preto sme vám pripravili novú prehľadnú nápovedu, kde nájdete vždy všetko, čo potrebujete.

Ako môžete ovplyvniť ďalšie zmeny v iDoklade?

Vaša spätná väzba a námety sú pre nás úplne zásadné – chceme si byť istí, že sa vám s novým iDokladom pracuje dobre. Spätnú väzbu si od všetkých používateľov zbierame a podľa počtu jednotlivých podnetov zohľadňujeme v úpravách nového iDokladu. Svoj podnet nám môžete napísať priamo na e-mail info@idoklad.sk alebo cez odkaz, ktorý nájdete v pätke po prihlásení do aplikácie.

blank

Vyskúšajte nový iDoklad

Novú webovú aplikáciu sprístupňujeme postupne.Pre všetkých bude dostupná najneskôr na jar 2023. Akonáhle na ňu môžete prejsť, informujeme vás e-mailom.

Novú mobilnú aplikáciu môžete používať ihneď. Stačí, keď si ju na Google Play alebo v App Store aktualizujete.

Google Play Appstore

Pozrite sa, ako vyzerá nový iDoklad

Vo videu si prezriete nové prostredie,
predstavíme vám najdôležitejšie vylepšenia,
dozviete sa, prečo sa iDoklad mení.