Dátum publikácie 06. 03. 2014 Zdieľať článok

PAY by square, dodacie listy a ďalšie novinky

Author Seyfor Slovensko, a.s. 1 minúta čítania 0
Náhledový obrázek

Aj druhá tohtoročná porcia noviniek reaguje na vaše najčastejšie námety na nové funkcie. V iDoklade tentokrát nájdete nasledujúce zmeny.

PAY by square (QR kódy)

Tlač QR kódov na faktúre do dnešného dňa zjednodušovalo platby iba používateľom s českou legislatívou. Rozhodli sme sa uľahčiť platby aj používateľom slovenskej verzie iDokladu a QR kódy sa teraz budú tlačiť na všetkých faktúrach v závislosti na zvolenej banke.

 Pay by square

 

Dodací list a daňový doklad k prijatej zálohe

Na základe vašich prianí sme do iDokladu pridali možnosť tlačiť ďalšie doklady, a to dodacie listy k faktúram a daňové doklady k prijatým preddavkom. Dodací list môžete vytlačiť ku každej vydanej faktúre úplne jednoducho v zozname Bežných faktúr, kde si po stlačení tlačidla Tlač (buď na hornej lište, alebo priamo na riadku s faktúrou) vyberte novú voľbu Dodací list.

Dodaci list

V zoznamu Zálohových faktúr vám podobným spôsobom ponúkne tlačidlo Tlač novú voľbu Daňový doklad.

 

Zapracovávame vaše pripomienky

Mnohí z vás chceli mať možnosť upraviť na vystavenej faktúre poradie položiek. Teraz teda vpravo na riadku s položkou nájdete ikonu určenú pre zmenu poradia. Stačí ju chytiť myšou alebo prstom (ak používate tablet) a s jej pomocou presunúť položku hore alebo dole na požadovanú pozíciu.

 Polozky

Poslednou novinkou, ktorú sme do tejto verzie na vaše želanie pridali, je možnosť nahrať logo a podpis vo vyššej kvalite, a to o rozmeroch 900 x 300 bodov pri rozlíšení 300 DPI.

Súvisiace články

Jednoduchá kontrola párovania platieb a ďalšie novinky

22. 04. 2024 2 minúty čítania 2
Prečítať článok

Lepší prehľad o podnikaní v mobilnej apke a nová možnosť podpisovania faktúr

03. 04. 2024 2 minúty čítania 2
Prečítať článok