Dátum publikácie 29. 04. 2019 Komentáre 3 Zdieľať článok

Do Obľúbeného predplatného pridávame 3 funkcie z Prémiového a riešenie pre eKasu. Preto meníme cenu

Author Solitea 3 minúty čítania 0
Náhledový obrázek

Pravidelné faktúry, sklad a evidencia zásob alebo vlastný SMTP server na odosielanie pošty. Taká bola najčastejšia odpoveď, keď sme sa vás pýtali, aké funkcie vám v Obľúbenom predplatnom chýbajú. A tak sme ich tam pridali.

Do Obľúbeného predplatného pridávame Prémiové funkcie

Preto bude od 6. mája Obľúbené predplatné o niečo drahšie. A za málo peňazí vás čaká veľa muziky. Po novom totiž v predplatnom využijete aj funkcie, ktoré boli doteraz súčasťou len Prémiového predplatného:

 1. Pravidelné faktúry vám výrazne uľahčia pravidelnú agendu v iDoklade. Ak napríklad vystavujete pravidelne každý mesiac faktúry za nájomné alebo hosting, stačí takúto faktúru vystaviť raz a iDoklad ju bude posielať každý mesiac automaticky. Ako keď nastavíte trvalý príkaz v banke.oblubene-pravidelne-faktury
 2. S evidenciou skladu máte nepretržite prehľad o svojom tovare. Viete, čoho máte ešte dosť a aké položky by ste naopak mali čo najskôr dokúpiť. Vďaka tomu tiež vždy viete, o čo majú aktuálne zákazníci najväčší záujem. Sklad sa totiž aktualizuje s každou vystavenou faktúrou (výdaj) a prijatou faktúrou (príjem). Navyše pri vystavovaní dokladu nemusíte vypĺňať údaje o položke vždy znovu, jednoducho ju do faktúry načítate zo skladu.
  oblubene-stav-skladu
 3. Ak na elektronickú poštu využívate vlastný SMTP server, môžu e-maily z iDokladu (napríklad faktúry cez odkaz, upomienky alebo poďakovania za úhradu) chodiť klientom z vašej adresy. Zákazníci tak okamžite vidia, od koho e-maily k faktúram dostali.oblubene-vlastny-smtp

Môžete sa tešiť aj na ďalšie nové funkcie

Do Obľúbeného predplatného pripravujeme aj ďalšie nové funkcie. Jedna z nich vám na prelome mája/júna zabezpečí eKasu a druhá neskôr objednávky vystavené na dodávateľov. 

 • Finančná správa na Slovensku priniesla nové požiadavky na všetkých podnikateľov, ktorí prijímajú tržbu v hotovosti a okrem uloženia všetkých bločkov do chráneného dátového úložiska, je nutné ich odoslať online na server Finančnej správy. iDoklad Vám tieto činnosti zefektívni. Pripravujeme riešenie eKasy a evidenciu predajok (automaticky odosielaných bločkov z pokladničného zariadenia) s možnosťou štatistiky tržieb za deň, týždeň, mesiac, štvrťrok alebo celý rok. Taktiež sa po novom budú generovať interné doklady, ktorými odlíšite zaúčtovanie platieb uskutočnených inak než v hotovosti (platobnou kartou, stravným lístkom).
 • Pripravujeme tiež žiadané Objednávky vystavené na dodávateľov s možnosťou vytvoriť z nich Faktúru prijatú. Táto funkcia vám zefektívni prácu pri evidencii vami objednaných tovarov a neskoršiu jednoduchšiu tvorbu prijatej faktúry, kde bude stačiť doplniť len variabilný symbol a dátum splatnosti.

Využívate Prémiové predplatné?

Tí, ktorí najvyššie Prémiové predplatné využívali len kvôli týmto funkciám, môžu po vypršaní svojho predplatného prejsť na lacnejšie Obľúbené.

Zatiaľ nemáte predplatné alebo vám vyprší?

Ak nemáte žiadne predplatné alebo vám čoskoro skončí, zakúpte si do 6. mája 2019 Obľúbené predplatné ešte za starú cenu, ale už s novými prémiovými funkciami, ktoré sa vám 6.5.2019 poobede automaticky sprístupnia.

Aké budú nové ceny Obľúbeného predplatného?

 1 mesiac 3 mesiace 12 mesiacov
9,90 € 27,90 € 99 €

Pri ročnom predplatnom tak oproti mesačnému získate 2 mesiace zadarmo.

Ceny ďalších predplatných zostávajú rovnaké:

 • ročné Základné predplatné vyjde na 59,90 € ročne
 • a za Prémiové predplatné zaplatíte 139 € za rok.

Všetky ceny sú s DPH. Tak ktoré si vyberiete?

Súvisiace články

Druhá znížená sadzba DPH v iDoklade

22. 12. 2022 1 minúta čítania 0
Prečítať článok

Spustili sme novú mobilnú aplikáciu. Poteší hlavne milovníkov biznisových štatistík

06. 12. 2022 1 minúta čítania 0
Prečítať článok

  3 komentáře

  1. blank Tomáš Bujna píše:

   týmto pádom prestáva byť moje obľúbené predplatné obľúbeným… ;-/
   SKLAD nemám
   SMTP nepotrebujem
   eKasu nemám
   atd… jedným slovo 90% neviem využiť – nie že by som nechcel – NEPOTREBUJEM TO, tak prečo by som mal za to platiť naviac…? namiesto toho – čakám už niekoľko rokov na synchro s SLSP bankou… čakám…

   1. Ja naopak verím, že obľúbené bude vďaka novým funkciám ešte obľúbenejšie. Práve preto na zmenu funkcií a ceny upozorňujeme dopredu a vlastne každému odporúčam vybrať si do 6.5.2019 ročné Obľúbené predplatné. Tým teraz nič navyše nezaplatíte a nové funkcie dostanete od 6.5. vlastne zadarmo a možno ich aspoň vyskúšate a zistíte, že ešte viac vedia zjednodušiť alebo sprehľadniť obchodovanie.
    Čo sa týka SLSP, tak stále neposiela notifikáciu v tele emailu tak ako iné podporované banky a v najnovšom internet bankingu George sa dokonca používateľsky ani e-mailová notifikácia nedá nastaviť, tak tiež dúfam sa raz dočkáme. Prajem príjemný deň.

  2. blank Peter píše:

   Dobrý deň,

   ako to prosím vyzerá s modulom „Objednávky“, ktorý v článku spomínate s tým, že ho pripravujete.

   Ďakujem

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *