Dátum publikácie 31. 05. 2018 Zdieľať článok

Fakturačné štatistiky za pol minúty? To je nový mesačný e-mail z iDokladu

Author Seyfor Slovensko, a.s. 1 minúta čítania 0
Náhledový obrázek

Podnikanie je nekonečný kolobeh obchodu a povinností. Popri všetkých úlohách a stretnutiach, ktoré musia živnostníci aj majitelia firiem riešiť, často strácajú prehľad o svojich faktúrach. A na to je tu nová služba iDokladu – pravidelný mesačný e-mail, ktorý sleduje vývoj za Vás. Prečítajte si, s čím všetkým Vám pomôže.

E-mail vás informuje o všetkých dôležitých fakturačných štatistikách – prehľadne a na jednom mieste. Takže Vám nič neunikne, ani keď budete práve zavalený inými povinnosťami alebo si budete užívať na dovolenke.

Prečítate si ho za pol minúty a zistíte z neho všetko, čo potrebujete. Napríklad výpis vystavených aj prijatých faktúr za daný mesiac a ich porovnanie s predchádzajúcim obdobím. Môžete si tak urobiť obraz o tom, ako sa Vaše podnikanie vyvíja, bez toho, aby ste museli spätne vyhľadávať faktúry.

Mesačný e-mail iDokladu

Zároveň si v e-maile prezriete plne uhradené faktúry a odhalíte, koľko faktúr ešte nemáte preplatených, i keď sú už dávno po splatnosti.

Prvýkrát sme e-mail posielali za apríl, teraz sa môžete tešiť na ďalšie štatistiky za máj. Ak začiatkom júna vo svojej schránke e-mail nenájdete, pozrite sa do spamu a prípadne si pridajte iDoklad do výnimiek.

A keď Vám v štatistikách chýba nejaký údaj, ktorý by Vám každý mesiac ušetril čas, napíšte nám na náš Facebook.

Súvisiace články

Návod: ako si v mobilnej aplikácii iDoklad nastavíte cenník a sklad

21. 05. 2021 2 minúty čítania 0
Prečítať článok

Návod: ako mobilnú aplikáciu iDoklad prepojíte s bankovým účtom

21. 05. 2021 3 minúty čítania 0
Prečítať článok