Nákup

Záložka Nákup

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Bežné faktúry

IK_skok_jinam Úhrady

IK_skok_jinam Karta faktúry

IK_skok_jinam Pokladničný doklad

IK_skok_jinam Odoslanie e-mailom

IK_skok_jinam Tlač

Záložka Nákup je určená na evidenciu faktúr prijatých. Na rozdiel od záložky Predaj je v tejto záložke možné zaznamenávať iba bežné faktúry prijaté a ich úhrady.

Rozdelenie nákupu na záložky

Rozdelenie nákupu na záložky

Časť Faktúry obsahuje zoznam faktúr prijatých, ktorých číslovanie si môžete nastaviť v Nastavení faktúr. V časti Úhrady nájdete zoznam úhrad faktúr prijatých. Uložené faktúry je možné vytlačiť, odoslať e-mailom, uhradiť, spočítať či filtrovať, podrobný popis nájdete tu. Pred vystavením prvej faktúry si rozhodne prečítajte všetky záložky v Nastaveniach a definujte v nich účtovné údaje, číselné rady dokladov a podobu variabilných symbolov, kontaktné údaje vašej firmy, režim pre odosielanie e-mailov atď.

IK_upozorneni V agende môže pracovať viac používateľov súčasne. Ak dôjde k situácii, keď majú dvaja používatelia v rovnakej chvíli rozpracovanú faktúru, môžu mať obidva doklady dočasne pridelené rovnaké číslo. Natrvalo toto číslo potom získa ten používateľ, ktorý faktúru uloží ako prvý. Pri uložení faktúry druhého používateľa sa zobrazí informácia o zmene čísla dokladu a variabilného symbolu.